Alişan, Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oluyor

...
Magazin

Alişan, Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oluyor

Ünlü şarkıcı, diziye sürpriz bir karakteri canlandıracak. Yıllar önce yayınlanan 'Cennet Mahallesi' dizisindeki 'Ferhat' rolüyle yıllardır adından söz ettiren Alişan, şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk yapmaya da devam ediyor. Alişan, şimdi de Seksenler dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacak. 

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU 

Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından zor günler geçiren ve vaktinin neredeyse tamamını ailesiyle geçirmek için harcayan ünlü isim, dizide rol alacağını da Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Alişan, dizinin oyuncularıyla pozlarını paylaşarak takipçilerini heyecanlandırdı. 

BİRÇOK DİZİDE OYNADI

Müzik kariyerinin yanı sıra yaptığı oyunculuklarla da tanınan Alişan, Alişan ilk olarak 1998 yılında çekilmeye başlanan Aynalı Tahir'de başrol oynamıştı. Alişan daha sonra ise Falçata Kemal, Kurt Kapanı, Aşkına Eşkıya, Cennet Mahallesi ve Dostlar Mahallesi dizilerinde rol almıştı. Yapımcılığını ve senaristliğini Birol İnanç'ın üstlendiği, direktör koltuğunda Uğur Yağcıoğlu'nun oturduğu, takımında Hasret Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık ve Zeynep Demirel üzere isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi, hafta içi her gün TRT 1'de ekrana gelmeye devam ediyor.